Корисні статті
Особливо для батьків

Фізичні вправи мають бути забавною грою для дітей

Категорія: Ми граємо

Сьогодні більшість дітей вважають за краще проводити свій вільний час, граючи у відеоігри, дивлячись телевізор, або за читанням. Раніше діти більше займалися фізичними вправами, граючи в такі ігри, як: футбол, баскетбол, або навіть лазили по деревах.
 
 Основна причина, через яку діти ненавидять займатися фізичними вправами, полягає в тому, що вони знаходять їх рутинними і нудними. Для того щоб зацікавити їх, потрібно зробити фізичні вправи більш цікавими. Це можна зробити, додавши веселощів у формі ігор. Іншими словами, деякі ігри можна переробити, додавши в них деякі фізичні вправи. У першу чергу, батьки або вчителі повинні організовувати такі ігри. Вони повинні самі приймати участь у цих іграх. Як тільки вони зможуть привернути інтерес дитини, вони стануть запрошувати своїх друзів, так гра стане груповим заняттям.
 
Ви повинні спланувати фізичні вправи таким чином, щоб вони були цікавими і веселими, щоб дітям не доводилося сидіти перед телевізором, дивлячись серіали і розважальні шоу. Ви можете зробити вправи ще більш цікавими, залучаючи до занять всіх членів сім'ї, так щоб діти були натхнені і приголомшені. Ви можете використовувати цю стратегію, займаючись такими вправами, як: ходьба, їзда на велосипеді, плавання і т.д. Намагайтеся занадто не тиснути на дітей у вправах, так як це зробить негативний вплив на дитину і приведе до втрати інтересу. Діти не повинні відчувати, що вправи є свого роду покаранням.
 
У дітей старшого віку у школі буде можливість займатися футболом, баскетболом і волейболом.Дитина повинна відчувати, що ви є учасником гри, а не тренером. Такі різновиди ігор здатні підняти рівень енергії у дитини, і вона ніколи не буде відчувати себе занадто лінивим для виконання фізичних вправ.
 
За матеріалами: www.mamochka.kz
9 березня, 2010
0 коментарів
Ваша скарга
 
 
Останні коментарі
клас я усі вправи зробила за 1 хв
екзотичні фрукти користь якщо правильно вживати
Корисна стаття з порадами на цю тему є у 1-ому номері україномовного психологічного журналу Експеримент http://spe.org.ua/experyment/
Зареєструйтесь або увійдіть