Корисні статті
Особливо для батьків

Саморобні листівки

Категорія: Ми майструємо

 Однак, такі саморобні листівки можна використовувати і для того, щоб просто привітати кого-небудь. Для виробу використовується техніка натирання. Вона проста, з нею впораються малюки. Але в той же час листівка виглядає дуже ефектно. Отже, «відправляємо пошту!»

Що для виробу потрібно: листя різних рослин, білий або кольоровий газетний папір (формат А4), воскові крейди, лист тонованого паперу (формат А5), ножиці, клей, лінійка, олівець.


 Як зробити:
1. Зберіть різні листя, які за розміром будуть не більше листівки.
2. Зробіть заготівлі листівок. За допомогою лінійки розмітьте на тонованому папері (формат А5) прямокутники (21 х 15см). Виріжте прямокутники і складіть їх так, щоб вийшли подвійні складені листівки.
                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Тепер покладіть на стіл листочок вдогори прожилками. Зверху на нього покладете аркуш білого або кольорового паперу так, щоб верхній лівий кут закрив лист.
                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Притисніть однією рукою папір, в той час як іншою будете терти по паперу восковою крейдою до тих пір, поки форма листа не стане видимою повністю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Тепер обробіть верхній правий кут паперу. Підкладіть під нього також догори прожилками лист іншої рослини і тріть восковою крейдою, доки не з’являться контури рослини.

7. Так само зробіть на інших кутах паперу. У результаті на одному аркуші паперу вийдуть 4 картинки.

8. Складіть цей лист паперу один раз уздовж і один – поперек, розріжте його по лініях згину.
                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Чотири картинки наклейте на 4 підготовлені заготовки листівок. Усередині них цілком вистачить місця для того, щоб написати який-небудь привітання або запрошення! Бажаємо вам добре повеселитися!

 

За матеріалами: www.detpodelki.ru

3 листопада, 2010
0 коментарів
Ваша скарга
 
 
Останні коментарі
клас я усі вправи зробила за 1 хв
екзотичні фрукти користь якщо правильно вживати
Корисна стаття з порадами на цю тему є у 1-ому номері україномовного психологічного журналу Експеримент http://spe.org.ua/experyment/
Зареєструйтесь або увійдіть